11.01 LMC Ofisa galerijā mākslinieku portfolio:R. Pētersons, I. Kauliņa, M. Šenteļevs   2011-01-06 15:22:25

 
 

Laikmetīgās mākslas centrs otrdien, 11. janvārī plkst. 18.30 aicina uz mākslinieku portfolio prezentāciju, kur ar savu radošo darbību iepazīstinās Ieva Kauliņa, Maksims Šenteļevs un Reinis Pētersons.

Ieva Kauliņa – scenogrāfe (veidojusi izrādes gandrīz visos Latvijas teātros, tostarp arī LNO), kostīmu māksliniece (arī kino), grafiskā dizainere (festivāli Homo Novus, Survival Kit uc.), strādājusi arī video un animācijā.

Reinis Pētersons – gleznotājs, animators, grafiskais dizainers, grāmatu ilustrators, videomākslinieks, divreiz ieguvis Zelta ābeles balvu kā labākais bērnu grāmatu ilustrāciju autors Latvijā, piedalījies izstādēs Somijā, Jaunzēlandē, Francijā, Vācijā, Austrālijā, Krievijā, Portugālē, Polijā uc. http://www.reinispetersons.com/

Maksims Šenteļevs – skaņu mākslinieks un arhitekts, kurš darbojas arī dizaina un video jomā, kopš 2003. gada strādā ar mūzikas izdevniecībām SIRR (PT), Gruenrecorder (DE), Universinternational (FR), bet kopš 2008. gada vada pats savu skaņu ierakstu izdevniecību molmika un ir skaņu ekspromta kolektīva "Bērnu rīts" iniciators.

Uz mākslinieku darbu prezentāciju gaidīti visi interesenti.

Pasākuma sākums plkst. 18.30 Laikmetīgās mākslas centra telpās Alberta ielā 13, 7.stāvā.

Prezentācijas apmeklētājus lūdzam pieteikties: cire@lcca.lv

 

LMC ofisa galerijā līdz 21. janvārim skatāma izstāde „Ofisārts”. „Ofisa māksla gan konceptuālā, gan fizisku darbu veidolā pēta priekšstatus par eksistenciālismu, kapitālismu, laikmetīgu romantismu un ironiju, lai atklātu mehānismus, kas palīdz mūsdienu cilvēkam noturēties realitātē un nezaudēt spēkus,” virzienu raksturo amerikāņu mākslinieks un mākslas zinātnieks Džons Heršends.

 

Informācija: www.lcca.lv

Sekojiet LMC Twitter:

http://twitter.com/LCCA_lv

  
    
© 2001-2010 LMC      developed by: ernests karlsons