11.novembrī komiksu un animācijas mākslinieku prezentācija LMC Ofisa galerijā   2010-11-09 17:05:33

 
 

Ceturtdien LMC Ofisa galerijā tikšanās ar animācijas un komiksu māksliniekiem

 

Laikmetīgās mākslas centrs ceturtdien, 11. novembrī plkst. 18.00 aicina uz mākslinieku portfolio prezentāciju, kur ar savu radošo darbību iepazīstinās Ingrīda Pičukāne, Oskars Pavlovskis un komiksu žurnāla Kuš! redaktors Dāvids Šilters.

 

Ingrīda Pičukāne beigusi Vizuālās Komunikācijas nodaļu LMA, kā arī ieguvusi maģistra grādu animācijā Tallinas mākslas akadēmijā. Kopš 1998. gada viņa strādā ar plašu mākslas mediju spektru - instalācijām, performancēm, animācijas filmām, ka arī rada ilustrācijas un komiksus, un ir apliecinājusi sevi grafiskā dizaina jomā. Ingrīdas darbi publicēti vairākos izdevumos gan Latvijā, gan citās valstīs.

Oskars Pavlovskis saņēmis Bakalaura grādu Vizuālās Komunikācijas nodaļā LMA, daudz strādājis animācijas žanrā, kā arī ilustrācijā, datorspēļu grafikā un sietspiedē, pazīstams kā briesmīgo nezvēru komiksu autors.

http://pavlovskis.lv/

Dāvids Šilters (Šveice/Latvija)izstāžu, meistarklašu kurators, kopš 2007. gada vienīgā Latvijas komiksu kultūras žurnāla Kuš! redaktors, strādā, lai attīstītu komiksu žanru un Latvijas mākslinieku darbi būtu pazīstami arī starptautiskajā komiksu vidē.

http://www.komikss.lv/

http://kushkomikss.blogspot.com/

 

Uz mākslinieku darbu prezentāciju gaidīti visi, kam interesē komiksu, animācijas vai grafiskā dizaina jomas.

Pasākuma sākums plkst. 18.00 Laikmetīgās mākslas centra telpās Alberta ielā 13, 7.stāvā.

Prezentācijas apmeklētājus lūdzam pieteikties: cire@lcca.lv

 

LMC ofisa galerijā vēl līdz 18. novembrim atvērta izstāde „Eksplozīcija”, kurā aplūkojami 11 Latvijas mākslinieku zīmējumi.

 

Informācija: www.lcca.lv

Sekojiet LMC Twitter:

http://twitter.com/LCCA_lv

  
    
© 2001-2010 LMC      developed by: ernests karlsons